Politikk

Innkalling med saksdokument til politiske møte finn du her

Medlemmer i politiske organ

Kommunestyret 2019 -2023

Arbeiderpartiet

Nr. AP Stad Fast/vara Telefonnr. E-postadresse
1 Marianne Sandahl Bjorøy BJØRØYHAMN Fast 41 44 93 70 marianne.bjoroy@gmail.com
2 Espen Stølsnes Harkestad HELLESØY Fast 98 13 25 90 espenharkestad@hotmail.com
3 Åse Gunn Husebø TJELDSTØ Fast 99 15 85 61 aa-gun@online.no
4 Linn Raaheim-Nordfonn TÆLAVÅG Fast 40 10 48 08 linn_raaheim-nordfonn@outlook.com
5 Ruben Håvik STEINSLAND Fast 48 12 20 49 ruben.havik@gmail.com
6 Espen Cornell Jacobsen KOLLTVEIT Fast 99 46 99 37 ecornell@online.no
7 Geir Knarvik Fjeldstad RONG Fast 99 53 24 47 geirfjeld@hotmail.com
8 Mons Tore Nakken RONG Fast 93 04 09 00 m.t.n@online.no
9 Egil Haaland BRATTHOLMEN vara 92 89 64 77 egilhaaland75@gmail.com
10 Sverre Sangolt SKOGSVÅG vara 97 13 30 41 sverre@sangolt.net
11 Marita Harkestad Oen RONG vara 93 26 08 11 Marita.oen@oygarden.kommune.no
12 Siri Hatland KLOKKARVIK vara 41 67 37 05 siri@hatland.no
13 Rebekka Stormark Moldøen KOLLTVEIT vara 95 46 83 42 rebekkasm@hotmail.com
14 Ingvild Skaar STRAUME vara 45 24 55 56 ingvildskaar@hotmail.com
15 Kjartan Algrøy TJELDSTØ vara 95 72 01 21 kjalgroey@online.no
16 Ivar Einarsen KOLLTVEIT vara 90 05 91 53 ivar.einarsen@gmail.com
17 Pernille Thormodsen KLOKKARVIK vara 93 05 37 34 pernillethormodsen@hotmail.com
18 Maria Yndestad STEINSLAND vara 93 83 85 55 myndestad@yahoo.no
19 Steinar Berthelsen RONG vara 95 96 42 33 sberthel@online.no

Folkeaksjonen Nei til mer bompenger

Nr. FNB Stad Fast/vara Telefonnr. Epostadresse
1 Einar Hadler Jacobsen KLOKKARVIK Fast 97 98 13 05 einar.hadler.jacobsen@gmail.com
2 Odd Erik Lind ÅGOTNES Fast 97 00 22 41 odderiklind@hotmail.com
3 Leif Bjarne Fjellro KOLLTVEIT Fast 93 43 14 00 lfjellro@gmail.com
4 Per Reidar H. Wergeland Asheim STRAUME Fast 92 06 05 06 perrha@gmail.com
5 Anfinn Hammer Feng FJELL vara 46 74 43 02 anfinn.hammer.feng@outlook.com
6 Bjarne Karsten Bergesen RONG vara 91 80 44 91  bkbergesen@gmail.com
7 Lill Helen Bakke STRAUME vara 91 63 40 39 bakke_lill@hotmail.com
8 Bente Ekerhovd MISJE vara 95 89 41 53  benteekerhovd@hotmail.no
9 Christoffer Vollan ÅGOTNES vara 48 38 7537 vollan82@hotmail.com
10 Jan Robert Veseth FJELL vara 97 96 78 81 hebbegutt@live.no

Fremskrittspartiet

Nr. FRP Stad Fast/vara Telefonnr. Epostadresse
1 Svein Otto Jacobsen KLOKKARVIK Fast 93 63 82 23 svein@sydvestmedia.no
2 Svein Berger Bjørge RONG Fast 90 07 17 81 sveinbbjorge@yahoo.no
3 Anita Garlid Johannessen SKOGSVÅG Fast 45 22 83 37 anita@garlid-johannessen.com
4 Torgeir Benjamin Nyborg KOLLTVEIT Fast 91 80 01 37 benni.nyborg@gmail.com
5 Anders Algerøy Hjartøy FJELL vara 46 44 29 52 anders.h.jartoy@hotmail.com
6 Kristin Børve Jacobsen KLOKKARVIK vara 41 68 25 20 kristin@sydvestmedia.no
7 Jimmy Kennet Håkonsund STEINSLAND vara 46 91 64 25 jimmy.hakonsund@bkkfiber.no
8 Kenneth Eide SKOGSVÅG vara 93 45 77 35 kenneth.eide@bkkfiber.no
9 Geir Magne Bergtun FJELL vara 94 80 05 00 geir@bergsprengar.no
10 Sølvi Anita Schei SKOGSVÅG vara 90 72 12 88 solvi.schei@sund.kommune.no
11 Anne-Karin Gørbitz RONG vara 99 56 23 13 agoerbi@online.no

Høgre

Nr. H Stad Fast/vara Telefonnr. Epostadresse
1 Tom Georg Indrevik KOLLTVEIT Fast 91 31 34 09 tomgeorg.indrevik@fjell.kommune.no
2 Nils Kåre Skoge SKOGSVÅG Fast 93 43 86 91 nils.skoge@telle.no
3 Silvia Haugland RONG Fast 91 39 90 16 silviahaugland@gmail.com
4 Andreas Tjong Kallekleiv RONG Fast 90 61 19 41 andreaskallekleiv@hotmail.com
5 Ernst Morten Einarsen STRAUME Fast 53 50 28 38 kdf.ernst@gmail.com
6 Anne-Sissel Fjæreide ÅGOTNES Fast 93 03 44 61 annesiss@live.no
7 Michael Sangolt SKOGSVÅG Fast 41 57 66 55 msangolt@gmail.com
8 Robert Kaupang Sæle KLOKKARVIK Fast 90 99 39 57 Robert.saele@gmail.com
9 Synne Nordøy TJELDSTØ Fast 93 87 17 92 Synne.nordoy@hotmail.com
10 Inge Kausland GLESVÆR Fast 92 42 62 62 utariks@hotmail.com
11 Jon Inge Matre KOLLTVEIT vara 90 91 19 06 jimat65@gmail.com
12 Merete Rong Sløveren RONG vara 90 84 42 53 merete.rong@gmail.com
13 Stian Telle ÅGOTNES vara 95 05 26 86 ste@tess.no
14 Drude Merethe Herdlevær RONG vara 45 97 64 65 drude.herdlevaer@nettpartner.no
15 Geir Inge Svellingen HELLESØY vara 93 06 26 22 gin-svel@online.no
16 Cecilie Rathem KNARREVIK vara 93 62 45 60 crathem@gmail.com
17 Vilde Knudtsen Indrevik KOLLTVEIT vara 47 17 80 44 vildei@hotmail.no
18 Trygve Andreas Wåge KOLLTVEIT vara 91 71 55 62 trywaa@gmail.com
19 Arild Bøthun TÆLAVÅG vara 41 51 11 04 arild@bothun.no
20 Ingrid Marie Toft RONG vara 99 50 28 38 ingrid.toft@hotmail.no
21 Bjørn Rathem KNARREVIK vara 91 85 43 09 brathem@gmail.com
22 Per Rune Eikeseth KLOKKARVIK vara 95 71 45 48 per.eikeseth@gmail.com
23 Rolf Morten Forland KLOKKARVIK vara 99 79 84 26 rolfmortenforland@yahoo.no

Kristelig Folkeparti

Nr. KRF Stad Fast/vara Telefonnr. Epostadresse
1 Atle Dåvøy TJELDSTØ Fast 93 01 67 90 atle.davoy@online.no
2 Torill Selsvold Nyborg STRAUME Fast 91 52 27 33 selsvold@gmail.com
3 Vidar Klepsvik STEINSLAND Fast 45 04 33 19 vklepsvi@online.no
4 Helge Nilsen FJELL Fast 47 65 06 58 helgnils@online.no
5 Ottar Vik RONG vara 48 21 04 75 ottar.vik@bkkfiber.no
6 Eilert Olai Hellesøy HELLESØY vara 93 23 25 56 ehelleso@online.no
7 Magne Suphellen STRAUME vara 90 16 13 48 magne.supphellen@nhh.no
8 Kristin Brennhaug KOLLTVEIT vara 98 20 99 71 kbrennh@aasageilin.info
9 Olav Martin Vik RONG vara 93 26 44 00 omvik@online.no
10 Ingvill Kvalsnes Blom BRATTHOLMEN vara 97 51 69 49 ingblom@icloud.com
11 Morten Snekkevik RONG vara 95 78 07 57 mortensnekkevik@hotmail.com

Miljøpartiet Dei Grøne

Nr. MDG Stad Fast/vara Telefonnr. Epostadresse
1 Maria Thomassen KOLLTVEIT Fast 90 27 34 83 mariath93@gmail.com
2 Bjørn Tore Hatletun STRAUME Fast 90 96 04 67 bthatletun@gmail.com
3 Hilde Kristin Egeland ÅGOTNES vara 97 58 51 42 hildekristin@gmail.com
4 Annette Henden STEINSLAND vara 97 70 67 83 annettehenden@icloud.com
5 Alexander Sanden Stange KOLLTVEIT vara 96 22 19 62 asstange@gmail.com
6 Camilla Johansen ÅGOTNES vara 40 41 69 74 lillacamil@gmail.com
7 Snorre Houge Dufva STRAUME vara 98 88 13 10 ho-dufva@online.no

Raudt

Nr. RAUDT Stad Fast/vara Telefonnr. Epostadresse
1 Nils Bjarte Sæle ÅGOTNES Fast 94 48 81 90 nils.bjarte@me.com
2 Ingrid Rugaard Furevik STRAUME vara 94 85 81 75 furevikingrid@gmail.com
3 Kenneth Andre Straume STRAUME vara 99 78 84 01 kstraume1980@gmail.com
4 Lars Vassenden KLOKKARVIK vara 47 33 23 83 pastafarian@churchoftheflyingspaghettimonster.faith
5 Synnøve Handeland Fjeldstad TJELDSTØ vara 41 38 54 75 synfje@oygarden.kommune.no

SotraLista

Nr. SL Stad Fast/vara Telefonnr. Epostadresse
1 Nina Glesnes GLESVÆR Fast 93 04 20 98 nina.glesnes@bkkfiber.no
2 Jan Utkilen KOLLTVEIT Fast 94 15 33 03 jan.utkilen@gmail.com
3 Kjell Rune Garlid ÅGOTNES Fast 91 13 28 63 kjell.garlid@gmail.com
4 Hege Misje MISJE Fast 93 65 28 13 hegemisje@hotmail.com
5 Nils Bjarne Tofterå STEINSLAND Fast 48 19 22 03 nils.b.toftera@odfjell.com
6 Svein Petter Bergh FJELL vara 90 67 75 14 svein.bergh@husbygg.as
7 Elna Nybakk KOLLTVEIT vara 92 46 61 92 elnyb@online.no
8 Line Eide Storesund SKOGSVÅG vara 48 25 85 70 eideline-93@hotmail.com
9 Torstein Mikal Øvretveit TÆLAVÅG vara 99 70 31 90 telavag1@gmail.com
10 Frode Løland KLOKKARVIK vara 47 93 55 50 frode.loland@bkkfiber.no
11 Kjetil Hansen STRAUME vara 48 48 08 48 kjetil@cognacexpo.no
12 Lise Lauvik FJELL vara 55 09 44 22 lislau40@gmail.com
13 Morten Gunnar Telle TÆLAVÅG vara 95 19 06 30 mgte@online.no

Senterpartiet

Nr. SP Stad Fast/vara Telefonnr. Epostadresse
1 Sølvi Kobbeltvedt KOLLTVEIT Fast 92 05 57 89 s.kobbeltvedt@gmail.com
2 Hogne Hole STEINSLAND Fast 97 07 47 52 hogne347@hotmail.com
3 Anita Andrine Skjold Hellesø TJELDSTØ Fast 45 41 25 57 ahelleso@gmail.com
4 Solveig Dale Rong RONG Fast 92 66 36 93 solveigdr@live.no
5 May Britt Hevrøy GLESVÆR vara 91 68 33 28 may.britt.hevroy@gmail.com
6 Vivian Steinsland STEINSLAND vara 93 82 61 48 viviansteinsland@gmail.com
7 Terje Strandtun FJELL vara 97 71 93 08 terje.strandtun@gmail.com
8 Karstein Golten SKOGSVÅG vara 97 57 29 46 kgolten@gmail.com
9 Tommy Angeltveit ÅGOTNES vara 91 71 32 46 tommy.angeltveit@gmail.com
10 Malfred Rong RONG vara 92 62 60 71 malrong@online.no
11 Gunn Nesse Limevåg KLOKKARVIK vara 41 50 37 23 gunnlimevaag@hotmail.com

Sosialistisk Venstreparti

Nr. SV Stad Fast/vara Telefonnr. Epostadresse
1 Symphorien Pombe KLOKKARVIK Fast 47840409 / 90168981 symphorienpombe@yahoo.no
2 Eva Aarskog KNARREVIK Fast 41 41 78 02 eva-aar@online.no
3 Christine Taule RONG vara 99 16 47 37 chrtau@gmail.com
4 Aud Karin Oen RONG vara 92 22 51 95 audkarino@hotmail.com
5 Mette Jacobsen STEINSLAND vara 91 68 44 77 mettemosk@gmail.com
6 Sindre Rene Andreassen ÅGOTNES vara 94 20 50 03 sindrerene@gmail.com
7 Marianne Rosenvold STRAUME vara 99 61 94 83 rosenvold_632@hotmail.com

Venstre

Nr. V Stad Fast/vara Telefonnr. Epostadresse
1 Børge Haugetun RONG Fast 95 07 37 53 borge.haugetun@oygarden.kommune.no borge_haugetun@hotmail.com
2 Elizabeth Toft Erichsen STEINSLAND vara 47 33 81 78 elizabeth.erichsen@venstre.no
3 Karina Hollup GLESVÆR vara 41 30 30 91 khollup@hotmail.com
4 Ellen Pedersen GLESVÆR vara 95 78 17 04 ellen@bogens.no
5 Remi Andre Strømme Lønøy ÅGOTNES vara 92 29 79 66 remilonoy@live.com
Formannskap

Ordførar: Tom Georg Indrevik (H)
Varaordførar: Torill Selsvold Nyborg (KrF)
Medlemer: 11

Medlem
Varamedlem
Tom Georg Indrevik (H)
Silvia Haugland (H)
Nils Kåre Skoge (H)
Nina Glesnes (SL)
1. Andreas Kallekleiv (H)
2. Jan Utkilen (SL)
3. Anne-Sissel Fjæreide (H)
4. Hege Misje (SL)
5. Michael Sangolt (H)
6. Nils-Bjarne Tofterå (SL)
7. Synne Nordøy (H)
Marianne Sandahl Bjorøy (Ap)
Espen Stølsnes Harkestad (Ap)
Sølvi Kobbeltvedt (Sp)
Einar Jacobsen (FNB)
Maria Thomassen (MDG)
1. Hogne Hole (Sp)
2. Åse Gunn Husebø (Ap)
3. Ruben Håvik (Ap)
4. Leif Fjellro (FNB)
5. Espen Cornell Jacobsen (Ap)
6. Eva Aarskog (SV)
7. May Britt Hevrøy (Sp)
Torill Selsvold Nyborg (KrF) 1. Atle Dåvøy (KrF)
2. Vidar Klepsvik (KrF)
3. Helge Nilsen (KrF)
Anita Garlid Johannessen (FrP) 1. Torgeir Benjamin Nyborg (FrP)
2. Svein Berger Bjørge (FrP)
3. Svein Otto Jacobsen (FrP)
Utval for tenester og levekår

Leiar: Jan Utiklen (SL)
Nestleiar: Ernst Einarsen (H)
Medlemer: 11

Medlem
Varamedlem
Jan Utkilen (SL)
Hege Misje (SL)
Ernst Einarsen (H)
Robert Kaupan Sæle (H)
Kristin Børve Jakobsen (FrP)
1. Benjamin Nyborg (FrP)
2. Line Eide Storesund (SL)
3. Vilde Indrevik (H)
4. Sølvi Anita Schei (FrP)
5. Stian Telle (H)
6. Benedicte Therese Bjelland (SL)
7. Arild Bøthun (H)
8. Hilde Christensen (SL)
Linn Raaheim-Nordfonn (Ap)
Espen Cornell Jakobsen (Ap)
Hogne Hole (Sp)
Per Reidar Asheim (FNB)
Eva Aarskog (SV)
1. Egil Haaland (Ap)
2. Maria Yndestad (Ap)
3. Tommy Angeltveit (Sp)
4. Ingrid Furevik (Raudt)
5. Bjarne Karstein Bergesen (FNB)
6. Pernille Thormodsen (Ap)
7. Espen Stølsnes Harkestad (Ap)
Vidar Klepsvik (KrF) 1. Ingvild Kvalsnes Blom (KrF)
2. Eilert Hellesøy (KrF)
3. Kristin Brennhaug (KrF)
Utval for samfunnsutvikling

Leiar: Andreas Kallekleiv (H)
Nestleiar: Svein Berger Bjørge (FrP)
Medlemer: 11

Medlem
Varamedlem
Andreas Kallekleiv (H)
Anne Sissel Fjæreide (H)
Synne Nordøy (H)
Nils-Bjarne Tofterå (SL)
1. Karina Hollup (V)
2. Elna Nybakk (SL)
3. Trygve Waage (H)
4. Torstein Mikal Øvretveit (SL)
5. Cecilie Rathem (H)
6. Bjørn Rathem (H)
Geir Knarvik Fjeldstad (Ap)
Marita Harkestad Oen (Ap)
Anita Skjold Hellesø (Sp)
Einar Jacobsen (FNB)
Nils Bjarte Sæle (Raudt)
1. Ingvild Skaar (Ap)
2. Vivian Steinsland (Sp)
3. Siri Hatland (Ap)
4. Bjørn Tore Hatlem (MDG)
5. Marianne Sandahl Bjorøy (Ap)
6. Arnfinn Feng (FNB)
7. Kjartin Algrøy (Ap)
Svein Berger Bjørge (Frp) 1. Anders Hjartøy (FrP)
2. Sølvi Schei (FrP)
3. Geir M. Bergtun (FrP)
Atle Dåvøy (KrF) 1. Kristin Brennhaug (KrF)
2. Magne Supphellen (KrF)
3. Eilert Hellesøy (KrF)
Utval for plan

Leiar: Svein Otto Jacobsen
Nestleiar: Michael Sangolt (H)
Medlemer: 11

Medleme
Varamedlem
Svein Otto Jacobsen (Frp) 1. Geir M. Bergtun (FrP)
2. Anders Hjartøy (FrP)
3. Kenneth Eide (FrP)
Michael Sangolt (H)
Drude Herdlevær (H)
Merete Rong Sløveren (H)
Kjell Rune Garlid (SL)
1. Jon Inge Matre (H)
2. Svein Bergh (SL)
3. Silvia Haugland (H)
4. Lise Lauvik (SL)
5. Per Rune Eikeseth (H)
6. Morten Gunnar Telle
7. Cecilie Rathem (H)
Ruben Håvk (Ap)
Åse Gunn Husebø (Ap)
Solveig Rong (Sp)
Leif Fjellro (FNB)
Symphorien Pombe (SV)
1. Rebekka Storemark Moldøen (Ap)
2. Terje Strandtun (Sp)
3. Sverre Sangolt (Ap)
4. Christoffer Vollan (FNB)
5. Ivar Einarsen (Ap)
6. Hilde Kristin Egeland (MDG)
7. Gunn Nesse Limevåg (Sp)
Helge Nilsen (KrF) 1. Ottar Vik (KrF)
2. Eilert Hellesøy (KrF)
3. Kristin Brennhaug (KrF)
Kontrollutval

Leiar: Mons Tore Nakken (AP)
Nestleiar: Inge Kausland (H)
Medlemer: 7

Medlem
Varamedlem
Anja Sunniva Ulveseth Heggen (KrF)
Inge Kausland (H)
Janne Monsen (SL)
Jimmy Håkonsund (FrP)
1. Ingrid Marie Toft (H)
2. Olav Martin Vik (KrF)
3. Sophie B. Forstrønen (FrP)
4. Rune Hummelsund (SL)
5. Torgeir Forland (FrP)
6. Hilde Bjørkmann (H)
Mons Tore Nakken (Ap)
Ann Kristin Kløvrud Eriksen (Ap)
Lars Vassenden (Raudt)
1. Geir Hellesø (SP)
2. Roy Erik Hansen (Raudt)
3. Jorunn Småbrekke Gjersvik (SP)
4. Conny Hilland (FNB)
Valnemnd

Leiar: Nils Kåre Skoge
Nestleiar: Marianne Sandahl Bjorøy (AP)
Medlemer: 6

Medlem
Personlege varamedlem
Nils Kåre Skoge (H) Silvia Haugland (H)
Jan Utkilen (SL) Nina Glesnes (SL)
Anita Garlid Johannessen (Frp) Svein Berger Bjørge (Frp)
Marianne Sandahl Bjorøy (AP) Espen Stølsnes Harkestad (Ap)
Sindre Andreassen (SV) Odd Erik Lind (FNB)
Solveig Dale Rong (Sp) Anita Skjold Hellesø (Sp)
Valstyret

Ordførar: Tom Georg Indrevik (H)
Varaordførar: Torill Selsvold Nyborg (KrF)
Medlemer: 11

Medlem
Varamedlem
Tom Georg Indrevik (H)
Silvia Haugland (H)
Nils Kåre Skoge (H)
Nina Glesnes (SL)
1. Andreas Kallekleiv (H)
2. Jan Utkilen (SL)
3. Anne-Sissel Fjæreide (H)
4. Hege Misje (SL)
5. Michael Sangolt (H)
6. Nils-Bjarne Tofterå (SL)
7. Synne Nordøy (H)
Marianne Sandahl Bjorøy (Ap)
Espen Stølsnes Harkestad  (Ap)
Sølvi Kobbeltvedt (Sp)
Einar Jacobsen (FNB)
Maria Thomassen (MDG)
1. Hogne Hole (Sp)
2. Åse Gunn Husebø (Ap)
3. Ruben Håvik (Ap)
4. Leif Fjellro (FNB)
5. Espen Cornell Jacobsen (Ap)
6. Eva Aarskog (SV)
7. May Britt Hevrøy (Sp)
Torill Selsvold Nyborg (KrF) 1. Atle Dåvøy (KrF)
2. Vidar Klepsvik (KrF)
3. Helge Nilsen (KrF)
Anita Garlid Johannessen (FrP) 1. Torgeir Benjamin Nyborg (FrP)
2. Svein Berger Bjørge (FrP)
3. Svein Otto Jacobsen (FrP)

I intensjonsavtalen for Nye Øygarden kommune heiter det at den nye kommunen skal arbeida for eit sterkt lokalt sjølvstyre, stort engasjement frå politikarar, tilsette og innbyggjarar for å kunna utvikla kommunen i takt med auka oppgåver.

Bakgrunn

1. halvår 2016 var det felles forhandlingsutval som leia kommunereformarbeidet for dei tre kommunane Sund, Fjell og Øygarden. Intensjonsavtalen vart godkjent i juni 2016. I perioden november 2016- juni 2018 vart reformarbeidet vidareført av førebuande fellesnemnd. Etter at kommunestyra i juni 2017 mellom anna vedtok namnet på den nye kommunen (Øygarden kommune), er det fellesnemnda (17 politisk valde medlemer) som etter inndelingslova skal leggja til rette for at den nye kommunen vert ein realitet frå januar 2020.

Kommunen skal styrast etter formannskapsmodellen med politiske utval og gjennomgåande representasjon. Kommunestyret skal vera samansett av 45 medlemmar. Formannskapet skal ha 11 medlemmar. Det vert lagt opp til gjennomgåande representasjon med fire hovudutval innan oppvekst og kultur, helse og omsorg, nærings- og samfunnsutvikling og areal- og plansaker med ni medlemmar i kvart hovudutval. I tillegg kjem lovbestemte utval, til dømes administrasjonsutval og diverse andre råd og komitear. Fellesnemnda har hausten 2017 sett ned eit politisk utval som skal gå gjennom den politiske styringsstrukturen fram mot etablering av Nye Øygarden kommune.

Kommunikasjon

I kommunikasjonsplanen (PDF) går det fram at alle skal sikrast god og relevant informasjon om arbeidet med eventuelt å byggja ein ny kommune samansett av dei noverande kommunane Fjell, Sund og Øygarden. Det skal leggjast til rette for god dialog med målgruppene og stor takhøgd i ordskiftet.

Det er lagt til rette for å nytta sosiale medium for å sikra dialog, involvering og medverknad for innbyggjarane i arbeidet med kommunereforma. Informasjon om dette finn du på nettsida og Facebooksida vår: www.nyeoygardenkommune.no og Nye Øygarden kommune på Facebook.

Politisk kontakt

Politikarane er framleis interesserte i meininga di.